PROGRESYVIOS VALYMO TECHNOLOGIJOS


šiuolaikinis patalpų valymo sprendimas ...

Pradžia Apie įmonę Paslaugos Klientai  Kontaktai 

 

Apie įmonę :

 

UAB "Progresyvios valymo technologijos" yra pelningai dirbanti valymo bendrovė. Pagrindinė mūsų bendrovės veikla – patalpų valymas ir priežiūra. Mūsų darbuotojų profesionalumas,  darbo patirtis bei darbo kultūra garantuoja, kad Jūsų pasirinkimas bus tinkamas. Mes visada džiaugiamės dirbdami Jums, bei tikimės patenkinti visus Jūsų lūkesčius. Esame įsitikinę, kad mūsų darbais visada liksite patenkinti.

UAB "Progresyvios valymo technologijos" įsteigta 2002 metais. Mūsų įmonės kainodara, marketingo strategija, intensyvus paskirstymas, technologinis pranašumas (naudojama tik geriausia Europos rinkoje esančia valymo įranga), pastovus darbuotojų apmokymai ir naujų paslaugų įvedimo tempai leido įsitvirtinti valymo paslaugų sferoje.

Mes stengiamės teikti kompleksines paslaugas: ruošiame priežiūros projektus, parenkame ir analizuojame jau parengtus projektus, siūlome specialių pasiūlymų klientams, tikriname darbų kokybę, galime pasiūlyti kvalifikuotas :

 

-         verslo centrų

-         prekybos centrų

-         ligoninių ir sveikatingumo centrų

-         viešbučių

-         bankų

-         biurų

-         restoranų, kavinių, picerijų

-         gamyklų

-         valstybės įstaigų

-         mokyklų, darželių

-         gatvių

-         dėgalinių

-         sandeliavimo patalpų

 

priežiūros paslaugas, su kuriais atliktas ne vienas sėkmingas projektas.

Tinkamai pasirinkę valymo paslaugų komplektą, išvengsite nuostolių ir bereikalingos priežiūros, o Jūsų klientai ir darbuotojai patirs didžiausią jaukumą ir patogumą.

 


® 2004 UAB "Progresyvios Valymo Technologijos", Vilnius

Pradžia     Apie įmonę     Paslaugos    Klientai     Kontaktai